Šou Utajený šéf sa na Slovensku i Česku teší veľkej obľube, pričom zatiaľ posledný diel patril historicky jedinej žene v pozícii hlavy firmy. Na začiatku však Jana Vorlová, majiteľka cestovnej kancelárie, nemohla ani tušiť, akú trpkú príchuť bude mať záver programu.

Janu Vorlovú kreatívny tím Utajeného šéfa zmenil na extravagantnú rockerku Kamilu, uchádzajúcu sa o prácu delegátky. Majiteľka cestovnej kancelárie Neckermann preto vycestovala do Bulharska, kde ju zaúčali jej zamestnanci. Až na menšie prešľapy bola úspešná Češka so svojimi ľuďmi veľmi spokojná, a tak ich v závere šou patrične odmenila.

Svoju vďačnosť a uznanie za skvelý prístup k povinnostiam prísna blondínka premenila v ponuky na lepšie pozície či poukazy na parádne dovolenky. Prvotnú veľkú radosť a plány do budúcna však nečakane zmaril príchod pandémie, ktorý zničil doslova všetko, nakoľko spoločnosť skrachovala.

„Možnosť využiť všetky poznatky, ktoré som v priebehu natáčania získala, by bolo veľmi efektívne, pokiaľ by naša spoločnosť fungovala. Bohužiaľ, niekoľko mesiacov po natáčaní prišlo ku krachu britskej cestovnej kancelárie Thomas Cook a český Neckermann aj napriek dobrým výsledkom bol nútený ukončiť činnosť. A to ma veľmi zasiahlo,“ s odstupom času uviedla Jana, ktorá nielenže zamestnancom nemohla splniť to, čo sľúbila, ale i ona sama sa musela zmieriť s tým, že jej dlhoročná vedúca pozícia v cestovnej kancelárii skončila.

Janka sa aktuálne venuje najmä rodine, pričom na čiastočný úväzok začala pracovať v úplne inom odbore – stal sa z nej asistent pedagóga. Okrem toho pomáha trénovať futbalovú mini prípravku, spolu s kamarátmi organizuje kultúrne a športové akcie v mestečku Planá nad Lužnicí a pripravuje sa na štátnice z angličtiny.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markíza.sk