Na nedeľnom koncerte sira Eltona Johna, považovaného za jedného z najnadanejších spevákov a skladateľov svojej generácie, sa tisíckam prítomných naskytol skľučujúci pohľad. Vo veku 72 rokov sa napriek obrovským zdravotným ťažkostiam rozhodol postaviť pred nedočkavé publikum, čo však skončilo smutným fiaskom.

Cez víkend sa na Novom Zélande konalo veľkolepé predstavenie hudobného velikána z Anglicka, ktoré rozcítilo davy ľudí. Svetoznámy spevák totiž neposlúchol varovania lekárov, keďže kvôli začínajúcemu zápalu pľúc čelil nepredstaviteľnému riziku.

Elton John

Elton ale sľúbený koncert zrušiť odmietol a pred milovaných priaznivcov sa hrdo postavil. Zlom nastal po hodine a 50 minútach účinkovania, kedy zlomený umelec musel so slzami v očiach priznať tú najhoršiu správu. ,,Je mi to ľúto, stratil som hlas,” ospravedlňoval sa divákom, v dôsledku čoho ho ovládli silné emócie.

Všetkým bolo jasné, že ich idol kvôli zdravotným ťažkostiam nie je schopný skladbu dokončiť – okamžite ho tak podporili obrovským potleskom so “standing ovation”. Psychicky zrúteného hudobníka odprevádzali do zákulisia členovia ochranky, pokúšajúci sa rezignovaného Angličana utešiť.

elton john koncert

,,Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí sa zúčastnili na mojom večernom vystúpení v Aucklande. Skoro ráno mi diagnostikovali nábeh na zápal pľúc, ale aj tak som bol rozhodnutý dať vám tú najlepšiu možnú šou. Hral som sa spieval z celého srdca, avšak môj hlas nedokázal pokračovať. Som sklamaný, veľmi nahnevaný a je mi to ľúto. Dal som do toho všetko. Ďakujem vám za vašu mimoriadnu podporu a všetku lásku, ktorú ste mi počas vystúpenia prejavili. Som vám naveky vďačný,” zneli srdcervúce slová priamo od sira Eltona Johna, akými sa ľuďom prostredníctvom Instagramu otvorene prihovoril.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/eltonjohn | Foto: Instagram/eltonjohn, Twitter.com, streamable.com