V poslednom vydaní relácie Smotánka, prinášajúcej každú sobotu reportáže z celebritného prostredia, sa objavil človek, paradoxne žijúci v úplne inom svete. Reč je bežcovi a hudobníkovi Štefanovi Zúberníkovi, ktorého pred rokmi osud zavial na ulicu. Práve v súvislosti s týmto pánom sa v televízii spomenula jeho väzba s našou známou herečkou.

Štefan Zúberník sa narodil s dušou umelca. Avšak vyrastal v chudobných pomeroch, a tak jeho herecký a spevácky talent musel ísť bokom. Vášeň pre hudbu v ňom ale zotrváva stále, pričom veľmi intenzívny vzťah má aj k behu.

Práve tieto skutočnosti v kombinácii so Štefanovým životným príbehom zaujali aj Milana Kolcuna, ktorý ho pozval do svojej talkshow v Košiciach. Starší pán totiž žije ako bezdomovec – o domov ho pripravila jeho niekdajšia závislosť na hracích automatoch. Napriek tomu, že v minulosti prišiel doslova o všetko, nevzdal sa a statočne bojuje o lepšiu budúcnosť.

Zo spomínanej besedy Košická Talkshow Milana Kolcuna sa v relácii Smotánka objavila krátka reportáž, kde sa pri mene Štefan Zúberník spomenulo nielen to, že je bezdomovec, ale i že je dedkom známej herečky Romany Dang Van. Exotická kráska hrá v niekoľkých muzikáloch a poznať ju môžete i ako študentku Danicu z jojkráskeho seriálu Nový život. Umelecké nadanie tak možno mladá brunetka zdedila práve po svojom starom otcovi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza/Smotánka, Instagram/tvjoj