Mediálna vojna medzi farmárkou Kristínou Dali a jej bývalým priateľom mala dlhé týždne len jedného iniciátora. Kým fotomodelka si užívala čerstvý románik mimo brán civilizovaného sveta, chlapík žijúci vo Švajčiarsku na ňu vyťahoval jednu špinu za druhou. Zlom nastal v momente, kedy sa markizácka reality šou dočkala záverečnej klapky a tým pádom sa plavovláska konečne dokáže brániť.

Muž menom Paul sa stal v uplynulom období na sociálnych sieťach mimoriadne aktívnym. Keďže jeho vyvolená sa nachádzala vo vidieckej usadlosti bez možnosti kontaktovať sa s okolitým svetom, on mal skvelú príležitosť odtajňovať pikantné detaily z jej minulosti či obvinenia z niekoľkonásobnej nevery.

Pau Heli a Kristi Dali

Po Kikinom návrate do bežnej reality však konečne prišiel čas na odvetu, i keď láska Radovana Dulina sa vo vyjadreniach veľmi miernila. Markizácka hviezdička údajne nechcela klesnúť na rovnakú úroveň ako jej ex-partner a preto sa rozhodla s ním nebojovať.

Určité veci ale objasniť bezpochyby potrebovala, keďže podľa jej slov sa práci v eskortnej službe nikdy nevenovala. V instagramovom live streame síce priznala, že dievčatá z tejto brandže osobne pozná, no dôvodom má byť fakt, že práve spomenutý Paul mal vlastniť privát pre pánov, kde do kontaktu s pracovníčkami prichádzala aj ex-farmárka.

Kristi Dali Farma

Kristína sa zároveň rázne vyjadrila k tomu, akej povahy má byť odvážny muž zo Švajčiarska. ,,Na narodeniny mi poslal 300 mailov, vyhrážal sa mi a dokonca mi poslal pohrebný veniec. Takže takýto je to človek,“ trpko dodáva známa kráska, priznávajúc, že urazený milenec jej doteraz nedáva pokoj, čo si vraj začína odnášať aj jej nový objav z farmárskej súťaže.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kika Rado Farma

Zdroj/Foto: Instagram/kristi_dali, Facebook/Pau Heli