Dara Rolins patrí medzi najvplyvnejších ľudí v Čechách i na Slovensku. Vďaka veľkej popularite na sociálnych sieťach dokáže osloviť státisíce ľudí a práve preto sa rozhodla prehovoriť o skutočných problémoch týkajúcich sa každého z nás.

Budem úprimná a nechcem klamať svetu, nebolo to tak vždy,” Dara prehovorila k svojim fanúšikom pri otázke týkajúcej sa ochrany životného prostredia. To, že svoju platénu ničíme každým rokom viac a viac, si pritom mala známa speváčka uvedomiť až po tom, čo navštívila vysnené Bali.

Vtedy som zažila mierny šok, lebo som zrazu videla naživo neskutočnú špinu. Aj to, ako domáci pokojne vyšmaria odpad do mora,” Rolins opisovala svoju skúsenosť spred siedmich rokov, kedy po prvýkrát navštívila tropickú destináciu.

Aj preto mi dovolenka v Ázii otvorila oči a povedala som si, že s tým musím niečo robiť,” vysvetľuje, pričom poznamenala aj fakt, že stačí, aby sme začali do obchodov chodiť s vlastnou taškou a predídeme tak spotrebe zbytočného plastu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara okrem toho uviedla aj fakt, že by ste v jej skrini nenašli žiadny pravý kožuch, na rozdiel od mnohých bohatých celebrít. Okrem toho pravidelne recykluje odpad či diskutuje na tému o ochrane životného prostredia, avšak napriek tomu sa zdá, že má mnoho ľudí pred týmto problémom stále zatvorené oči.

Zdroj: Emma.Pluska.sk | Foto: Twitter, Instagram/DaraRolins_vermi