Napriek tomu, že Sveťo Malachovský momentálne zažíva herecké výslnie, v súkromí to s ním až tak ružovo nevyzerá. Hviezda nového filmu s názvom Známi neznámi sa okrem rozpadnutého vzťahu pasuje aj so zdravotnými problémami, ktoré môžu výraznou mierou obmedziť jeho pracovné nasadenie.

Populárny herec a zabávač sa na obrazovkách objavuje už dlhé roky, najnovšie sa stal dokonca dôležitou súčasťou slovenskej filmovej novinky od režisérky Zuzany Mariankovej.

sveto malachovsky

49-ročný otec má za sebou nepríjemné peripetie, súvisiace s rozvodom a následným rozchodom s matkami svojich ratolestí. O tom, že sa osud s umelcom nemazná, svedčí tiež jeho nedávne priznanie odhaľujúce boj so zákernou diagnózou.

Malachovský trpí pľúcnym ochorením spôsobujúcim hrubnutie a zjazvenie tkaniva, ktoré môže jedinca ohroziť na živote. ,,Predtým, ako prišla pandémia, tak som zistil, že mám pľúcnu fibrózu. Tým pádom si na to musím dávať väčší pozor, aj na tento korona stav, tak som si povedal, že v živote fakt asi naozaj záleží len na tom zdraví,uvedomil si Sveťo, ktorý v čase nastupujúcej tretej vlny covid-19 povýšil starostlivosť o vlastné zdravie nad všetko ostatné.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/tvjojnewsroom, znami_neznami_film