Populárna facebooková skupina Priznania žien je plná anonymných tajomstiev a príbehov, ktoré často chytajú za srdce. Svojim virtuálnym priateľkám sa vyrozprávala aj dáma s tou najhoršou najlepšou kamarátkou, akú si viete predstaviť. 

Zúfalá neznáma sa na sociálnych sieťach rozhodla zveriť so zradou najbližších osôb, ktorá ju v konečnom dôsledku dotlačila k alkoholu. ,,Kľudne ma odsúďte a hoďte do mňa kameňom. Je mi to už jedno. Celý tento môj život už nemá zmysel,“ píše v úvode ublížená mamička.

,,Môj drahý manžel si ma vôbec nevšíma. Oveľa viac moju kamarátku ako mňa. A ona? Vysmiala sa mi do ksichtu, keď som ju poprosila, nech ho ignoruje a nech si s ním nepíše,“ zveruje sa vo svojom príspevku podvedená dáma. Avšak reakcia jej priateľky nie je to najhoršie, čo sa v jej živote udialo.

,,Keď som mu to vyčítala, len nadávky a urážky z jeho strany. Dala som mu tri deti,“ sťažuje si anonymná pani, ktorá po treťom tehotenstve nabrala väčšie krivky. Práve pre ne sa často stretáva s kritikou partnera, hoci sa nadbytočných kíl snaží zbaviť.

Keď sa žena manžela pokúsila konfrontovať s neprimeranou komunikáciu s jej „priateľkou“, tvrdil, že je to len kamarátka. ,,Jasné! Kamarátka bude posielať fotky v spodnej bielizni,“ rozhorčila sa. Nanešťastie, urážky na adresu partnerky nestačili a nemenovaný muž sa schýlil k najhoršiemu.

,,Trikrát ma za ňu udrel. Len za to, že som mu to vytkla. Keď som mu povedala, že chcem z jeho strany nejakú pozornosť, ignorácia. Ja už ozaj nevládzem,“ píše ešte stále zamilovaná mamička. Tá vidí najväčší problém v spomínanej priateľke.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Poslednú kvapku sily mi dávajú už iba moje deti. Ľúbim ho stále. Láska sa nedá tak ľahko zapudiť, ale kým tu bude ona, to zmysel nemá a pochopiť to nechce. Od žiaľu si stále otváram fľašu, lebo väčšiu časť útechy hľadám už len tam,“ priznala sa na Facebooku ubolená neznáma, ktorej ostatné radili od tyrana okamžite odísť.

Zdroj: Facebook – Priznania žien | Foto: pixabay.com