Speváčka Jana Kirschner síce mala na Slovensku rozbehnutú skvelú kariéru, avšak po rokoch úspešného pôsobenia sa napokon odsťahovala do ďalekého Londýna, kde si založila rodinu. 41-ročná umelkyňa tak vo svojom živote nachádza množstvo dôvodov na radosť, no napriek tomu momentálne čelí nepríjemným ťažkostiam. Počas karanténneho obdobia sa jej vrátili problémy z minulosti, súvisiace s veľkou psychickou nepohodou.

Situácia v Británii nabrala v apríli rýchlo na obrátkach, v dôsledku čoho sa Angličania ešte doteraz nemôžu k bežnému životu vrátiť. Práve v ostrovnej krajine žije aj známa hudobná ikona Jana Kirschner, u ktorej domáca izolácia vyvolala návrat zdravotných neduhov.

jana kirschner

Dvojnásobná mamina čelí výskytu pravidelných záchvatov paniky a úzkosti, čo sa umocnilo po príchode pandémie koronavírusu – v boji proti chorobe jej pomáha príroda. ,,Park je náš les. Tu odbúravam stres a sporadické záchvaty paniky, ktoré sa vrátili po deviatich rokoch, práve v čase lockdownu (obmedzenia pohybu). Je nás viac, a je dobré vedieť, že v tom nie ste sami.”

Bývalá porotkyňa speváckej šou The Voice zároveň nabáda ľudí k tomu, aby sa za nepokoj v duši nehanbili. ,,Rozprávajte o tom, čo vás trápi a nezabúdajte dýchať! Vaše telo vám všetko napovie. Niekedy stačí len načúvať,” Jana je presvedčená o tom, že na každý problém existuje prirodzené riešenie, preto sa liečbe ani úprimným rozhovorom s blízkymi brániť netreba.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Janakirschner_official