Aj vy patríte medzi dámy, obklopené šťastne zadanými kamarátkami, z ktorých polovica je vydatá a tá druhá polovica svadbu plánuje? Stavíme sa, že v takomto prípade väčšina z vás hovorieva, že sa vydávať nechce a spokojný život dokáže mať aj bez zbytočného zdrapu papiera. Avšak je to naozaj tak? Myslíme, že moderátorka Barbora Rakovská to v súvislosti so svadbou vystihla celkom presne.

Začiatkom septembra sa zo slečny Rakovskej stala pani Krajčírová Rakovská, keď  moderátorka povedala svoje áno politikovi Ľubošovi Krajčírovi.V deň D vyzerala Barbora naozaj nádherne – asi ako z vysnívanej predstavy každej ženy. Pre Šarm ale blondínka priznala, že nevestou nechcela byť vždy.

Barbora Raskovska

Vždy si hovorila, že svadba je zbytočnosť

Predtým, než sa Barbora dala dokopy so svojím manželom, tvorila osem rokov pár so slovenským spevákom Tomim Popovičom, s ktorým má aj krásnu dcérku Amiu. O to viac sú šokujúce jej slová, že až do chvíle, kým nespoznala Ľuboša, po svadbe nikdy netúžila. „Mám tridsaťdva rokov a v predchádzajúcich vzťahoch som si vždy hovorila, že svadbu nepotrebujem. Bola som presvedčená o jej zbytočnosti,“ prezradila.

Barbora Raskovska

Trpká pravda

Následne z krásky vyšli slová, ktorých pravdivosť si mnoho žien nechce pripustiť.  „Tvrdením, že nechceme svadbu a presviedčaním sa o jej nepodstatnosti sa niekedy samy pred sebou ospravedlňujeme, že nás partner nepožiadal o ruku,“ úprimne priznala Barbora, s čím sa vo svojom vnútri stotožní zrejme veľa dám očákavajćich od polovčky už nejaký ten piatok snubný prsteň.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Barbora Raskovska

Nikdy nehovorte nikdy

V súčasnosti už vydatá Barborka si vraj uvedomuje, že aj ona si kedysi nahovárala, že sobáš nemá význam, avšak názor zmenila, a preto všetkým odkazuje, aby nikdy nehovorili nikdy. „Dnes by som už nepovedala, že svadba je zbytočná. Naozaj by sme nemali hovoriť slovíčko nikdy, pretože nevieme, koho stretneme, čo nás stretne a ako s nami zamáva láska. Nemali by sme niečo takto potláčať a odsúvať dozadu,“ dodala jedna z najočarucejších žien slovenského šoubiznisu.

Zdroj: Šarm | Foto: Instagram/barborarakovska