Uplynulé dni sa na území Československa niesli jednoznačne v znamení britského speváka Eda Sheerana, ktorý pred 80-tisícovým davom fanúšikov odpálil v Prahe dva koncerty. Ešte predtým však svetová hviezda predstavila ďalšiu nádhernú baladu s názvom Best Part Of Me.

Edovi Sheeranovi, ktorý v nedeľu a pondelok vystúpil v Prahe pred svojimi československými fanúšikmi, patrí jednoznačne titul kráľa balád, čo potvrdzuje takmer každým svojím novým hitom. Dievčatá a ženy z celého sveta si tak môžu pri spevákovom krásnom hlase za sprievodu gitary a textov plných lásky oči vyplakať.

Na stupnici romantiky sa doposiaľ zrejme najväčšiemu úspechu tešila skladba Perfect, ktorú vydal Ed pred dvomi rokmi. Avšak vyzerá to tak, že jej v tomto smere šliape na päty horúca novinka Best Part Of Me. Okrem emotívnej hudby a celkového prejavu má pesnička dokonca jeden bonus  – ide o duet so ženskou interpretkou menom Yebba, ktorá jej dodáva ešte väčšiu jemnosť a hru na city. Dámy, pripravte sa na poriadne srdcervúcu bombu!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: stmed.net