Prestrelil? Pri výroku moderátora Jána Tribulu onemela dokonca aj samotná Adela Banášová, ktorej sa to stáva ozaj iba výnimočne. Dôvodom bola nečakaná narážka na jej bývalého partnera počas vysielania relácie Chart show.

Ján Tribula si tentokrát nedal pozor na jazyk. V rámci známej relácie Chart show jedinou vetou strápnil tanečníka Petra Modrovského a na niekoľko sekúnd aj samotnú moderátorku Adelu Banášovú, ktorá je povestná rýchlymi a vtipnými reakciami. Tento raz však ostala ako ohromená.

Súčasťou relácie sú dokrútky, v ktorých osobnosti majú za úlohu uhádnuť meno interpreta a názov skladby. Pri hádaní sa na obrazovke zobrazila jedna indícia: „Víťazný hit zložil jej interpret na kraji postele zrútený po stroskotanom vzťahu.“ Na túto vetu zareagoval moderátor spravodajstva takto: “To by mohol byť aj Peťo Modrovský, nie?“

Hostia v štúdiu okamžite vybuchli smiechom, Banášová však zostala zaskočená, dokonca pár sekúnd úplne bez slov. “Jano! Jano, ja som to nepochopila, niečo mi asi ušlo.“ Aj v nasledujúcich chviľach sa jej hľadali vhodné slová len ťažko. Situáciu zachraňoval vtipný Marián Čekovský a Šoko.

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Katarina J.
Číta Murakamiho, počúva Morriconeho. Miluje kultúru, online marketing. A hlavne svojho psa.