Vidiecka usadlosť má za sebou mimoriadne vášnivú noc, kedy sa po dueli strhla na Farme nespútaná zábava. Nešlo pritom len o vymieňanie intímností medzi dvomi párikmi – v pozadí búrlivej zábavy zároveň došlo k viacnásobnému porušeniu pravidiel zo strany viacerých hráčov!

Spočiatku to vyzeralo na rutinnú návštevu moderátorky Evelyn, až kým sa debata Erikovým “prekecnutím” nestrhla na výčitky a následné priznania niekoľkých súťažiacich, ktorí v alkoholovom opojení porušili dohodnutý farmársky protokol.

farma

Téma je o to citlivejšia, že boli do celej záležitosti neprávom zapojené nevinné zvieratká, na čo je hospodár Martin obzvlášť háklivý. Kým dedinčanka Monika Šuleková sa len mojkala s medvedíkom čistotným z mestského sektora, kontroverznej influencerke Nikol Fridrichovej sa podarilo stratiť štyri prasiatka.

Budú “padať hlavy”!

Evelyn ostala pri počúvaní opisu víkendovej situácie na statku ako obarená, príhodné slová sa jej hľadali len veľmi ťažko. ,,Tých trestov bude viac…” upozornila účinkujúcich, ktorí nielenže drzo odignorovali zákaz prechádzania na opačnú stranu, ale dopustili sa tiež nebezpečnej manipulácie so štvornohými tvormi pod vplyvom alkoholu.

,,Čo sa týka zvierat, veľmi vám radím, aby do zajtrajšieho príchodu Martina boli tie prasiatka tam, kde majú byť,” blondínka vydala varovný príkaz, plne si uvedomujúc, že pokiaľ sa previnilcom nepodarí zvládnuť starostlivosť o nemých zverencov podľa hospodárových predstáv, ten ich od tvrdých trestov určite neušetrí…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto|Video: Markiza.sk