Máte občas chuť vrátiť sa do starých dobrých školských čias? Ak áno, pravdepodobne nie ste sami – televízia Markíza totiž včera predstavila nový seriál, ktorý nás má v duchu preniesť späť do drevených lavíc, zlých známok z matematiky a oblakov prachu z kriedových tabúľ. Na scéne je nový Pán profesor!

Je mladý, plný života, má zmysel pre humor a poriadne neortodoxné metódy výučby… Tomášovi Maštalírovi sadla úloha netradičného učiteľa na gymnáziu ako uliata a jeho kolegyňa Gabriela Marcinková, ktorá stvárňuje o poznanie vážnejšiu, no charizmatickú postavu profesorky Belanskej, za ním v ničom nezaostáva.

Okrem ďalších mnohých známych tvárí môžeme v seriáli vidieť aj tradičné školské priestory, ktoré by už potrebovali menšie či väčšie investície a scény plné ostrého, ba až štipľavého humoru. Ako zatiaľ táto zmes spomienok na štúdium, zápletiek z bežného života a vtipných situácií s nádychom klasického študentského humoru zapôsobila na diváka? Dvoma slovami – nečakane efektívne!

,,Nesklamalo. Slzy od smiechu, super obsadenie. Konečne sa dá niečo pozerať!,” znie jeden z nadšených komentárov a mnohé ďalšie mu dávajú za pravdu. ,,Zatiaľ výborné, vtipné, oddychové. Super herci!” 

Samozrejme, vyhovieť každému sa nedá nikdy a v ničom, a tak sa našli aj o niečo menej pozitívne ohlasy. ,,Popravde, čakala som viac, no prišlo sklamanie,” vyjadrila sa diváčka. Niekoľko prívlastkov ako “úbohé” či “trápne” sa seriálu ušlo i od iných ľudí, avšak vo všeobecnosti boli reakcie veľmi dobré.

Čo si o novom počine televízie Markíza myslíte vy? Budeme rady, ak sa s nami o názor podelíte v komentároch.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/TeleviziaMarkiza | Foto: Facebook/TeleviziaMarkiza, Instagram/tvmarkizaofficial