Raz je príliš chudá, potom zas macatá. Ako obľúbená speváčka Sima rozbehla úspešnú kariéru, dostáva pravidelne správy ohľadom jej postavy. A tie nie sú vždy príjemné.

Ľuďom nevyhovieš… Skonštatovala Simona Hegerová po tom, čo si už po xy-krát prečítala názor, že je príliš štíhla. ,,Tak chudá si, až veľmi, zrkadlo máš, nie? Keď ti trčia rebrá,“ napísal niekto Sime, načo mu odpísala, prečo si myslí, že má pravdu. ,,Tak vidím, že si chudá, nie som slepá. Pristalo by ti to ešte viac,“ odkázala speváčke fanúšička.

,,Keď som pred dvomi rokmi pribrala 9 kíl, tak zase sa ma každý pýtal, že noo nejaká si macatá. Alebo že ty si si dala spraviť prsia? Alebo dala si si niečo spraviť so zadkom? Len preto, že som mala o 9 kíl viac. Chcem, aby ste vedeli, že komukoľvek ktokoľvek čokoľvek takéto píše, tak pamätajte si, či si štíhla alebo silnejšia, nikdy nevyhovieš,“ uviedla vo videu aktuálna držiiteľka ceny Social Awards v kategórii hudba.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Osobám, ktoré majú pocit, že niekoho postavu musia riešiť nahlas, posiela známa kráska jasný odkaz. ,,Tento svoj názor si zabaľ ako darček, urob navrch mašličku, chyť ho a strč si ho do zadku, pretože tvoj názor nikoho nezaujíma,“ prihovorila sa kritikom Sima, ktorá sa následne natočila pri troch cheeseburgeroch v McDonald’s. Ako prezradila, rebrá jej budú trčať, aj keď ich zje, nakoľko patrí medzi ľudí, ktorí majú rýchly metabolizmus.

Sima reaguje na kritiku ohľadom svojej postavy

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova