Leona Omalley je matkou troch detí a s obľubou neustále ,,vylepšuje” svoj výzor. Piata plastika pier si však vypýtala svoju daň a žene spôsobila trvalé následky. Leona sa svojim skutočným príbehom snaží varovať všetky dievčatá pred šarlatánmi, ktorí sa vydávajú za plastických chirurgov. 

Leona Omalley, 24-ročná mamička troch detí z Manchestru, našla na internete inzerát, v ktorom ponúkali zväčšenie pier len za 200 eur. Plastická chirurgička bola dokonca ochotná prísť k nej a spraviť jej zákrok v pohodlí domova. Leone to prišlo ako skvelý nápad a na ponuku reagovala.

Žena prišla k Leone domov a v nesterilnom prostredí jej bez rukavíc vpichla do pier injekcie. Avšak to, čo nasledovalo potom, bolo ako z hororového filmu. Jej pery napuchli do abnormálnych veľkostí, silno krvácali a zdesená Angličanka nemohla ani rozprávať. “Plastická chirurgička” jej povedala, že je to normálne a ženu nechala v dome so strašnými bolesťami.

Leona sa pri pohľade do zrkadla rozplakala: „Vyzerala som strašne. Moje pery pripomínali dve surové klobásky, nafúknuté na mojej tvári. Nikdy sa mi nič podobné nestalo, nevedela som, čo robiť,” vyjadrila sa k príšernému zážitku. Jej rodičia boli šokovaní a pri pohľade na to, čo sa stalo z jej pier, sa matka nešťastnej ženy povracala. Leona tvrdí, že pohľad poznačil aj jej deti, najmä 5-ročnú dcéru Lily, ktorá je traumatizovaná dodnes. Angličanka bola okamžite prevezená do nemocnice, kde jej doktor podal lieky, ktoré by mali pery vrátiť čiastočne do pôvodného stavu.

Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.