Traumatická udalosť dokáže zmeniť myslenie každého človeka. Môže mať aj vážne psychické a fyzické následky alebo v lepšom prípade spôsobí fóbiu. Dominika Mirgová sa opäť otvorila fanúšikom na Instagrame a prezradila, čoho sa dlhé roky obávala, pričom sa ukázala ako silná žena, ktorá sa rozhodla prekonať svoj strach.

Dominika zažila v detstve poriadky šok, keď spadla z koňa. Táto traumatická udalosť v sympatickej, vtedy veľmi mladej, kráske vzbudila k majestátnym zvieratám rešpekt. ,,Odkedy som spadla z koňa, keď som mala cca 13 rokov, som mala pred jazdením rešpekt,” uvádza na sociálnych sieťach plavovláska.

Interpretka z Trnavy sa ale pred pár dňami ukázala ako dobrodružná a odvážna duša. V rámci svojho relaxu a času na oddych sa rozhodla navštíviť MADONAN – Farm Park Bojničky, kde statočne osedlala hnedého tátoša, čím prekonala všetky prekážky, ktoré pred rokmi započali pri nešťastnom páde z koňa.

,,Včera som sa prekonala. Ďakujem za zážitok, trošku som vypla hlavu,” píše Dominika Mirgová. Okrem krásnej fotky na pamiatku si však známa hitmakerka odniesla ešte niečo. ,,Takú mám svalovicu na zadku, ale stálo to za to!” prezradila. 

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial