Žiadna žena nechce byť na Valentína sama, opustená a bez mužskej pozornosti. Nemať sa však čím/kým pochváliť na sociálnej sieti, je zrejme neprípustné. Hlavne ak všetky vaše kamarátky vešajú na sieť fotky drahých valentínskych darov a prepychovej večere so svojim vyvoleným. Česká spevácka hviezda sa s tým, že je single a neobdarovaná vysporiadala po svojom, no dopadlo to katastrofálne…

Česká speváčka Leona Gyöngyösi sa na sociálnej sieti, počas valentínskeho ošiaľu, pochválila darom od neznámeho nápadníka. Gospelová diva zavesila na Facebook fotky kytice nádherných ruží s popiskom na ktorom píše, že nevie, komu má ďakovať, pretože odosielateľom veľkolepej pozornosti je neznámy muž – pán Tajomný.

Leona Gyöngyösi

Leona Gyöngyösi

Príspevok neunikol bystrému oku Markéty, ktorá v Čechách rada dráždi celebrity. Fotka ruží, ktorou chcela speváčka oklamať svojich sledovateľov, je totiž voľne dostupná na internete. „To je ale slušné chválenie sa cudzím perím. Gospelová speváčka Leona Gyöngyösi sa pripojila k valentínskemu stádu, ktoré tento sviatok poňalo ako facebookovú „honitbu”. Ale má to háčik, nikto jej buket ruží neposlal,” píše Markéta.Leona Gyöngyösi

„…fotku si stiahla z blog.cz, prefiltrovala a s popisom pre pána tajomného umiestnila na FB. Tak to sa fakt nepodarilo,” škodoradostne celú kauzu opisuje Markéta zo stránky Markéta dráždí celebrity.

Leona sa za svoj odhalený podvod zrejme riadne hanbí, dokazuje to aj fakt, že si falošné valentínske prekvapenie zo svojho Facebooku okamžite stiahla.

Zdroj/Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivetka
Milujem filozofiu a hlbokú noc, vtedy mi to myslí (aj píše) najlepšie. Múdrosť a krása sú pojmy, ktoré obdivujem...a ani náhodou nie som obyčajné dievča.