Tretia séria obľúbenej šou “Tvoja tvár znie povedome” je tu a spolu s ňou aj noví súťažiaci, nové čísla a nové prekvapenia. O to najväčšie sa snáď včera postaral Tomáš Bezdeda, ktorého úlohou bola prevtelenie sa do Lady Gaga. Avšak maskéri akosi pochybili a z Tomáša vytvorili kreatúru pripomínajúcu jeho bývalú frajerku.

Zvykli sme si, že televízny projekt “Tvoja tvár znie povedome” zakaždým prinášal ohromné masky, nad ktorých dokonalosťou sme všetci nechápavo krútili hlavami. V prvej časti tretej série ale maskéri zlyhali a odniesol si to bývalý superstarista Tomáš Bezdeda.

Tomáš mal svoje debutové vystúpenie v šou odpáliť ako Lady Gaga, no jeho podoba so známou speváčkou až na extravagantnejší kostým nebola absolútne žiadna. Umelo pôsobiaca blond parochňa a veľký nos. To bolo jediné, čo vám pri pohľade na Toša udrelo do očí. Spevák sa tak skôr podobal na bývalú frajerku Adelu Banášovú, na čom sa zhodli aj viacerí užívatelia sociálnych sietí, ktorí jeho vystúpenie komentovali v podobnom duchu.

Napriek nevydarenej podobe s Lady Gaga zvládol 31-ročný spevák svoju premiéru v “Tvoja tvár znie povedome” celkom slušne. “Poker Face” odspieval na jednotku a za tanec na vysokých podpätkoch sa taktiež nemusí hanbiť.

 

Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lola
Mladá baba, ktorá sa rada pozerá celebritám na zúbky. A občas tam nájde aj nejaký kaz, o ktorý sa s vami rada podelí. :)