Nedávna epizóda markizáckej rannej relácie priniesla poriadne prekvapenie. Po tom, ako sa chybou zvukára omylom zapol nesprávny mikrofón, sa moderátori i prítomní hostia nestačili diviť, akú pikošku zo zákulisia sa priamo v živom prenose dozvedeli.

Hoci živé vysielanie pôsobí na diváka interaktívnejšie, táto forma prenosu má predsa len svoje úskalia. Dlhoročné stálice z televíznych obrazoviek tak musia byť pripravení naozaj na akúkoľvek situáciu, kedy treba vedieť aj v prípade prekvapivých momentov pohotovo zareagovať.

Úsmevná historka z minulotýždňového vysielania Telerána sa ale radí do skutočne kurióznych momentov. Počas rozhovoru s Patrikom Švajdom a Zlaticou Puškárovou o mladých hokejových talentoch totiž z mikrofónu náhle začali vychádzať veľmi čudné zvuky pripomínajúce akýsi šuchot. Hoci si známe moderátorské esá spočiatku mysleli, že sa jedná len o krátkodobú chybu zariadenia, už po pár sekundách sa mohli všetci dozvedieť pravú príčinu “poruchy”.

Keď sa v istom momente z mikrofónu ozvalo hlasité spláchnutie toalety, markizácke hviezdy presne vedeli koľká bije. Zvukár totiž nechtiac zapol nesprávny mikrofón a nielen hostia v štúdiu, ale i diváci pri obrazovkách tak mohli pozorne načúvať, akej činnosti sa práve v tej chvíli venoval ďalší hosť rannej šou. :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

telerano

Celé video z vysielania nájdete —TU—

Zdroj: Tvnoviny.sk | Foto: Instagram/Telerano, YouTube