Herečka Zdena Studenková je vďaka svojmu pôsobeniu na divadelných doskách a televíznych obrazovkách známa celému Slovensku. Legenda tunajšieho šoubiznisu ráno prijala pozvanie do markizáckeho Telerána, kde v utorok zavítala s kolegom Romanom Poláčikom.

Charizmatická blondína si je svojej popularity vedomá, možno preto pri predstavovaní hostí rannej relácie upozornila na chybu, ktorú spravila mladá moderátorka Zuzana Čimová.

,,Zdenka Studenková a Roman Poláčik. Tešíme sa, že ste zavítali medzi nás,“ uviedla celkom klasicky pôvabná bruneta, načo večne mladá dáma okamžite zareagovala. ,,Mne sa páči, že ste si museli prečítať moje meno,“ povedala so smiechom Zdenka. Nová pôvabná posila Telerána sa ale nenechala zahanbiť a pokúsila sa vec uviesť na pravú mieru.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Takto to nebolo! Nemôžete tušiť, čo tam mám napísané,“ zachraňovala situáciu Zuzka, ktorej pomohol aj známy herec z Oteckov Roman Poláčik. ,,Zdeni, ale to to rúško, vieš. Bolo to treba overiť,“ prehodil s humorom. Krátke video nájdete nižšie!

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, streamable.com