Slováci aktuálne žijú príbehmi hrdinov kontroverznej šou Svadba na prvý pohľad, v ktorej odborníci na základe viacerých testov spojili do zväzku manželského neznámych ľudí. Jednými z nich sú aj Ľubo a Júlia – sympatická dvojica dnes ráno navštívila obľúbenú markizácku reláciu, avšak blondínka z nej zrejme s jej povestným úsmevom neodchádzala.

Ľubo a Júlia sa spočiatku zdali ako ideálny párik, ktorý spolu ladí nielen vizuálne, ale aj povahovo. Postupom času sa však začali vynárať prvé problémiky, naznačujúce, že to medzi nimi až také ružové nebude a na harmonickom vzťahu budú musieť ešte veľa pracovať. Jedným z kameňov úrazu sa stal i blondínkin intenzívny smiech, ktorý ľudí rozdeľuje na dva tábory.

Kým jednym pripadá Júliine chichotanie sa sympatické a milé, iným pekne píli uši a ide poriadne na nervy. A práve k druhej skupine sa radí aj jej vyvolený Ľubo. ,,A hlavne ten smiech mi vadí,” povedal otvorene na tému, čo mu na polovičke prekáža.

Kráskin smiech neobišli ani moderátori Telerána, nakoľko sa dvojica stala ich dnešnými hosťami. Adrianu Polákovú a Romana Juraška zaujímalo, čo by Ľubo povedal na smiech, ktorým sa preslávila legendárna Janice zo seriálu Priatelia. ,,No tak oproti tomu… to si vyhral vlastne,” Adriana a Roman skonštatovali po tom, ako si s manželmi pozreli krátky zostrih brunetkinho zvonitého rehotu.

,,Však to bolo podobné,” okamžite zareagoval pohľadný športovec, čím moderátorov poriadne rozosmial a svoju televíznu nevestu zároveň v priamom prenose nepríjemne strápnil. Napriek tomu, že sa Júlia snažila tváriť nad vecou, z jej úsmevu bolo jasné, že sa jej Ľubove slová dotkli. Video nájdete na konci článku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza, Instagram/tvmarkizaofficial, _giulia_nedbal_