Napriek tomu, že vzťah speváčky Dary Rolins a rapera Patrika “Rytmusa” Vrbovského je definitívnou minulosťou, mnohí ľudia majú ešte stále tendenciu spájať bývalých partnerov dohromady. Obidvaja aktéri už ale niekoľkokrát dali jasne najavo, že sú im neustále dotazy od fanúšikov nepríjemné. Vzhľadom na to bol možno nedávny ťah od TV JOJ trochu cez čiaru.

Autor chytľavých hip-hopových hitov momentálne prežíva asi najkrajšie obdobie v živote, keď si okrem množstva úspechov v kariérnej oblasti užíva aj novomanželský život po boku moderátorky Jasminy Alagič, ktorá mu už onedlho porodí vytúženého synčeka.

jasmina alagic rytmus
Rytmus a Jasmina na svadobnej ceste v Paríži

Možno aj z toho dôvodu sa zrejme mnohí diváci Jojky v pondelok večer chytali za hlavu, keď sa na obrazovkách zjavila vysmiata Dara, z ktorej úst v priebehu pár minút takmer nevyšlo iné slovo ako Rytmus. Zamilovaná speváčka s nadšením rozprávala o tom, ako sa o rapera rada stará, ako im to spolu klape a výborne si rozumejú v každom smere.

Hoci sa, samozrejme, jednalo o reprízovú časť z minulého roka, tento ťah bol len krátko po veľkolepej svadbe mierne neuvážený. Pravdepodobne nielen divákom, ale i samotnej Dare bolo už viac ako rok od rozchodu s Patrikom sledovanie láskyplného vyznania smerom k nemu trochu trápne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Inkognito

Zdroj: TV JOJ | Foto: YouTube, Instagram/Jasmina_alagic