Relácia červeno-bielej televízie len nedávno čelila tvrdému obviňovaniu zo strany divákov, keďže účasť a následné vystúpenie Martiny Schindlerovej vyvolalo dojem možného podvádzania počas hádania identity tajného hosťa. Ako sa však zdá, táto “disciplína” môže byť poriadne dvojsečnou zbraňou.

Televízia sa po osočovaní divákov vyjadrila v zmysle, že celebritní hádači bližšie informácie nemajú a totožnosť tajného hosťa zostáva až do posledného momentu prekvapením. Zdá sa, že na týchto slovách je určitý kúsok pravdy, čo dosvedčuje i najnovšie faux pas po príchode známej moderátorky.

Po tom, ako do štúdia Inkognita zavítala Erika Barkolová, netrvalo dlho a ostrieľaní hádači zistili, že ide o jednu z tvárí relácie TopStar. Čo však nikto nečakal, bol trapas, kedy Michal Hudák, Jozef Vajda, Marián Čeky Čekovský či Maroš Kramár vymenovali všetky moderátorky okrem tej, ktorá sa nachádzala na stoličke oproti nim.

Stále sme v TopStar-e?“ Pýtal sa nechápavo Hudák po tom, čo nevedeli prísť na meno moderátorky danej televízie. Nakoniec sa im to, našťastie, podarilo, avšak trápnu atmosféru zo štúdia môžete vycítiť až do pohodlia vašich obývačiek, a to z videa nižšie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: Cas.sk | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.