Málokto si dokáže na vlastnej koži predstaviť, ako sa cítia adepti na manželstvo, zoznamujúci sa s budúcou polovičkou až pred „oltárom“. V tretej epizóde markizáckej šou Svadba na prvý pohľad sa divákom predstaví mladá kočka Lucia, túžiaca vstúpiť do posvätného zväzku s mužom, ktorého nikdy predtým nevidela. Z toho, ako na novinku o vydaji zareagovali jej rodičia, pôjdete do kolien!

Lucia sa oznámenia dôležitej správy rodičom trochu obávala, no nakoniec pozbierala všetku odvahu a pred mamu a otca sa smelo posadila. Keď však pred veselou dvojicou vyriekla, že si berie mládenca, ktorého vôbec nepozná, dostala sa do poriadne trápnej situácie.

lucia svadba na prvy pohlad

Mama s otcom najprv totálne vybuchnú smiechom, keďže sa na správe o sobáši naslepo parádne pobavia. Neskôr ale dcére naložia tak, že by v takej chvíli mnohé slečny najradšej niekam urýchlene zdupkali. ,,K čomu ti mám gratulovať, keď neviem, koho si berieš? A čo keď to bude voľáky malinký škrečok, pehavý, rapavý, dvestoročný?,“ posmešne podotkne prekvapená mamina.

Vysmiata dáma to v závere zaklincuje hláškou, ktorá je odozvou na otcovu poznámku, že ženícha treba prísť v prvom rade predstaviť rodičom. ,,Však ona nám už ukázala zo ôsmich,“ zaspomína si pobavená pani, po čom jej manžel znovu vybuchne v hurónsky smiech. Ako to celé dopadne, sa dozviete vo večernej epizóde šou Svadba na prvý pohľad, no už teraz je jasné, že Luckini rodičia sú svokrovci na pohľadanie! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Svadba.markiza.sk