Adela Vinczeová je už dlhé roky neodmysliteľnou tvárou slovenského šoubiznisu. Práve preto je pre ňu neľahké utajiť akýkoľvek románik. Určite tak máte všetky dobre v pamäti jej celebritných partnerov Tomáša Bezdedu a Petra Modrovského. Práve so známym tanečníkom sa nedávno po prvýkrát stretol moderátorkin manžel Viktor. Neuveríte, akú hlášku Adela pri ich zoznámení utrúsila!

Peter Modrovský a Adela Vinczeová tvorili pár celých 7 rokov, než došlo v roku 2016 k ich rozchodu. Titulky o konci vzťahu známeho tanečníka a moderátorky ale veľmi rýchlo vystriedali tie o vzniku novej lásky. Slávna blondínka sa dala dohromady s redaktorom Viktorom Vinczem, s ktorým tento mesiac oslávili svoje tretie výročie svadby.

Brunet s ladnými pohybmi a Adela sa ale ani po rozchode kontaktovať neprestali. Nedávno dokonca došlo aj k prvému stretnutiu markizáčkinho ex partnera a súčasnej polovičky Viktora, ktoré Peťo pre Plus Jeden Deň opísal nasledovne. ,,S Adelou sme boli v spojení aj počas korony. Pred pár dňami sme sa náhodne stretli. Priznám sa, že takto v trojici to bolo prvýkrát. Viktora som dovtedy osobne nepoznal, nebol na to dôvod. Vychádzal som z obchodu, oni akurát vchádzali,” prezradil úspešný tanečník.

Hoci takáto situácia mohla nadobudnúť jemne trápny charakter, vtipná rodáčka z Bratislavy si s ňou hravo poradila. ,,Zoznámili sme sa a Adela typickým humorom zahlásila, že Viktor používa môj uterák. Na to som teda nevedel, čo mám odpovedať, či to je výhoda, alebo nevýhoda,” priznal Peter s úsmevom na tvári. A ako by ste si na mieste šarmantnej moderátorky poradili vy?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram/tvjoj/viktorvincze