Trapas ako hrom! To, čo sa stalo známej slovenskej herečke, by nechcela zažiť žiadna žena. Počas toho, ako bola Vlastina Svátková na schôdzke, jej totiž praskli nohavice. Zistila to však až po príchode domov, keď ju na dieru na zadku upozornil manžel.

“Ty si bola takto v Prahe na schôdzke?” opýtal sa manžel herečky herečky Vlastiny Svátkovej po tom, ako prišla domov. “Ako takto. No takto, áno,” odpovedala slovenská kráska žijuca v Českej republike netušiac, že dovtedy chodila po ulici s holou riťkou.

Vlastina Svátková

Stane sa :)

Nuž aj takéto príbehy píše život, avšak Vlastina, známa napríklad zo seriálov Poisťovňa šťastia alebo Kukučka, našťastie, vzala celú situáciu s humorom a pochválila sa ňou aj pred fanúšikmi na Instagrame, kde sa nehanbila pridať ani fotografiu s roztrhanými nohavicami. Za pôvabnou blondínkou sa tak na ulici musel určite otočiť každý chlap (i žena).

Vlastina Svátková
Vlastina a slovenský herec Milo Král (seriál Kukučka)

Vlastina Svátková

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)