Poriadny trapas sa prihodil mladej dievčine, ktorá svojej rodine poslala selfie. Chcela im dokázať, že je živá a zdravá, tak sa cvakla a po odoslaní fotky ju takmer trafil šľak. Všimla si na nej niečo, čo jej rodičia nikdy nemali vidieť!

Predtým, ako niekomu pošlete svoju fotku, si poriadne skontrolujte, čo sa nachádza vo vašom okolí. Inak si môžete zavariť na rovnaký trapas, ako táto mladá dievčina. Keď chcela svojim rodičom pomocou fotky dokázať, že je v poriadku, prezradila viac, ako by si vôbec želala.

Potom, ako do rodinnej správy odoslala fotku pre rodičov, si ju znovu prehliadla. Keď zbadala, čo sa viníma v jej pozadí, okamžite požiadala sestru o jej zmazanie. Zlomyseľná sestra však urobila pravý opak. Nielen, že fotku nezmazala, ale pochválila sa ňou aj na sociálnej sieti Imgur, kde sa na nej baví celý svet. Videlo ju už vyše 2,4 milióna užívateľov.

A čo je vlastne také strašné na tej fotke? Keď sa lepšie pozriete na toaletu, oči vám div nevypichnú dva vibrátori položené na vodnej nádrži. Z fotky, ktorá mala rodičom urobiť radosť, bolo zrejmé, že si pred fotením slečinka užívala slastné chvíle so svojimi vibrujúcimi kamošmi.

1477586493534

1477586461797

Foto: Imgur

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.