Zvyknete rodičom posielať fotografie z výletov či dovoleniek? Ak áno, predtým, než tak spravíte, si radšej trikrát pozrite, čo váš objektív zachytil. Veľmi ľahko by sa vám totiž mohlo stať to, čo mladému páriku z Anglicka, ktorý sa kvôli svojej nepozornosti dopustil pekného trapasu.

Kelsey z Veľkej Británie poslala rodičom pozdrav z dovolenky v Turecku, kam sa vybrala so svojím priateľom Elliotom. Avšak daná snímka okrem zaľúbeného páriku obsahuje i jeden malý detail na stolíku pod zrkadlom, ktorý neušiel bystrému očku slečninho ocka.

Krátko po zverejnení daného záberu tak 21-ročnej dievčine prišla správa od mamy, ktorá ju mierne šokovala. ,,Ocko povedal, že sú fotky veľmi chutné, inak pekná fľaštička lu*rikačného gélu,” stálo v texte, ktorý Kelsey poriadne zahanbil. Dievčina sa preto zo situácie snažila vykrútiť a rodičom odpísala, že daný prípravok slúži ako liečivý gél na Elliotovo koleno.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Napokon tento trapas zobrali všetci s humorom, pričom Kelsey sa konverzáciou s mamou pochválila i na Twitteri. ,,Prepáč, tati, už ti viac nebudem posielať fotky z dovolenky v zhone,” napísala k príspevku, ktorý pobavil tisíce ľudí z celého sveta.

Zdroj/Foto: Twitter