29-ročná Češka Nela Slováková sa zaradila do veľmi úzkeho klubu reality hviezdičiek, ktorým sa aj po skončení televíznej šou podarilo udržať v búrlivom svete šoubiznisu. Niekdajšia víťazka jojkárskeho projektu Hotel Paradise o nápadníkov núdzu nemá, čoho dôkazom je aj pikantná snímka, aká sa objavila v jej schránke prijatých správ. A čo na to prostoreká plavovláska?

Hoci sa brnenská podnikateľka pravidelne prezentuje ako odvážna a sebavedomá kočka, v súkromí sa verne drží milovaného priateľa Lukáša Kozáka. Ani do očí bijúca zamilovanosť a harmonické spolužitie známeho párika však niektorých trúfalcov neodradí od toho, aby sa pokúsili svoju vyvolenú krásku rôznymi šialenými spôsobmi zbaliť.

Nela Slováková Lukas Kozak

To bol aj prípad smelého mladíka, no ten pre vyznanie tajných túžob zvolil obzvlášť provokatívnu stratégiu. Nele sa totiž po otvorení správ naskytol pohľad na obnažené pánske prirodzenie v plnej kráse. Blondínka neváhala ani chvíľku a rozhodla sa s podobnými úchylnými praktikami zatočiť tak, že dotyčný zrejme na krutú lekciu nikdy nezabudne.

nela slovakova

Slováková prostredníctvom príbehu na Instagrame uverejnila celý obsah stručnej konverzácie, kde pri intímnom zábere stáli slová “veľmi ťa chcem”. Záujemcovi o stretnutie ironicky odpísala “ja teba tiež” a chúlostivú snímku spolu s menom autora bizarného postu uverejnila na svojom profile, kde ju sleduje viac ako 330 tisíc priaznivcov. Po tomto počine si pravdepodobne každý obdivovateľ dobre rozmyslí, akým spôsobom bude s českou hviezdou komunikovať.

Spomínanú FOTO si môžete pozrieť TU

Zdroj|Foto: Instagram/nelaslovakova