To, že si ženy z rodu Kardashian-Jenner neustále vyžadujú pozornosť, je už dávno obohraná pesnička, rovnako ako fakt, že sú pre ňu schopné snáď všetkého. Najnovšie sa oči verejnosti obrátili na Kendall Jenner, asi najmenej kontroverznú hviezdu zo sesterského klanu. 

22-ročná supermodelka sa totiž stala terčom ostrej kritiky za to, že si dovolila prísť na 75. odovzdávanie filmových cien Zlatý glóbus, pričom sa nehanbila predvádzať v extravagantnej róbe na červenom koberci medzi špičkovými hercami a aktivistami.
Toto jej faux pas si všetci zúčastnení, prirodzene, uvedomili, no nikto ju priamo nekonfrontoval. Na rozdiel od ľudí na internete.

Na sociálnej sieti Twitter sa rozprúdil búrlivý sled príspevkov s otázkami: „Čo robí Kendall na Glóbusoch,“ alebo „Prečo je tam Kendall Jenner?! Za jej úžasnú prácu v reklame na Pepsi?!“ Rovnako padali otázky ohľadom toho, či je na odovzdávaní prestížnych cien katogória reality show a narážky na to, že sa Kendall snažila napodobňovať Angelinu Jolie.

Mladá celebrita si z toho však ťažkú hlavu nerobila a svojich krátkych desať minút slávy medzi hollywoodskou elitou využila naplno. Alebo žeby si tento svoj trapas vôbec neuvedomila?

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Twitter