Nezabudnuteľná Monika Haklová na seba upozornila v druhej sérii drsnej reality show Farma, ktorá sa už čoskoro dočká svojho jedenásteho pokračovania. Sebavedomá matka síce finančnú výhru nezískala, no z obrazoviek sa aj tak nadobro nevytratila. Monika navyše zostáva aktívnou aj na sociálnych sieťach, kde nedávno pobavila fanúšikov humornou príhodou.

Pri prostorekej blondínke bolo od začiatku absolútne jasné, že o nej ešte aj po spadnutí poslednej klapky určite počuť budeme. Haklová sa tak po skončení populárnej vidieckej súťaže sem tam mihla v markizáckych programoch a určitý čas tiež pôsobila ako moderátorka.

Monika Haklová

Známa milovníčka aktívneho života ešte aj po rokoch spozná spôsoby, ako na seba spoľahlivo strhnúť pozornosť okolia, a to nielen v našej krajine. Počas letnej dovolenky v Taliansku chcela totiž ex-farmárka upútať našincov štíhlymi krivkami a vymakaným telom, no nechtiac sa jej podarilo vyrobiť si menší trapas.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Keď to dáš na pani, no zistíš, že máš naopak plavky,” Haklová sa zasmiala sama na sebe kvôli tomu, že po pláži nevedomky pobehovala v opačne obrátených plavkách. Je ale celkom možné, že tento detail mužskému publiku unikol, keďže 43-ročná hviezda z Farmy sa stále môže popýšiť perfektnou postavičkou.

Spomínaný záber Moniky Haklovej nájdete —TU—

Monika Haklová

Zdroj/Foto: Instagram/monikahaklova1