Tomuto sympatickému Nórovi sa podarilo stať hviezdou internetu za jedinú noc. Niežeby sa stal výhercom nejakej televíznej reality show. Za jeho “hviezdnou slávou” sa skrýva trápna príhoda z kúpeľne, s ktorou sa podelil na facebookovom profile známej nábytkárskej firmy Ikea. Čo také sa mu vlastne prihodilo?

Štyridsaťpäťročný Claus Jørstad sa kvôli boľavému kolenu rozhodol, že si do sprchovacieho kúta prinesie stoličku. Keď si však pohodlne sadol, razom pochopil, že to nebol dobrý nápad. Na facebookový profil spoločnosti Ikey následne zavesil fotku, kde detailne popísal celý problém. V statuse pomenoval svoje genitálie “kapitánom” s “námorníkmi”. Horúca voda, ktorá mu stekala po tele, spôsobila natiahnutie jeho námorníkov a chudáčik jeden si to namieril priamo do diery v stoličke.

image

Z tejto nepríjemnej situácie sa snažil dostať všemožnými spôsobmi. Najprv skúšal pohyby do všetkých strán, no bolo to k ničomu. Tak mu napadlo, že skúsi svojho zaseknutého “námorníka” zmenšiť pomocou prúdu studenej vody. Žiaľ, ani to nepomohlo! Keď sa už začal obávať prechladnutia, rozhodol sa, že svoje podchladené telo zahreje s fénom. Ako sa postavil a natiahol pre sušič vlasov, odrazu mu “námorník” vykĺzol zo zajatia na slobodu.

image

Na stránku obchodného domu napísal, že je slobodný muž. Tam mu vtipne odporučili, aby svojho “kapitána” s “námorníkmi” pri ďalšej plavbe navliekol do uniformy. Claus sa z nepríjemného zážitku poučil a pridal fotku stoličky, na ktorej je prehodený uterák 😂.

image

image

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.