Trapasy sa stávajú len neznámym, ale aj známym osobnostiam. Svoje o tom vie aj populárna moderátorka Lizzie Cundy, ktorá sa svojím trapasom s prasknutými nohavicami navyše pochválila aj na Instagrame!

Lizzie Cundy je 46-ročná britská moderátorka a taktiež rádiová a televízna osobnosť. Okrem toho však rada provokuje zvodným oblečením, a to nielen na sociálnych sieťach, ale aj v televíznych vstupoch. Práve so zvodným oblečením súvisí aj jej trapas, ktorý obletel svet. Lizzie totiž na svoj Instagram pridala fotku, na ktorej ukázala, ako jej praskli nohavice a celému svetu taktiež vystavila na obdiv svoje pozadie. Či už išlo o skutočný trapas, alebo Lizzie len chcela zaujať, to už vie len ona sama. Každopádne, fotka jej deravých nohavíc a odhaleného zadku obletela celý internet!

Spomínanú fotku Lizzie Cundy s prasknutými nohaviciami, si môžete pozrieť na jej Instagrame >>> TU

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)