Minulý týždeň prenikla na verejnosť perverzná konverzácia predsedu parlamentu s kráskou Paris Nemc, ktorá sa narodila ako muž. Zo začiatku sa zdalo, že môže ísť iba o prácu šikovných grafikov, no Boris Kollár sa napokon ku všetkému priznal. Aj keď samotná transgender modelka má o niečo inú verziu.

,,Krásna. Už ti to zrobili? Vylížem ti juuuu a vyš*kám.” ,,Za jazdy v aute si vyhrnieš sukňu a budem ťa ho*iť.” ,,Už si predstavujem, ako ťa urobím.”,,Strašne ťa chcem šu*ať, už dlho ma nič nepriťahovalo ako ty.” Správy, aké sa u vysoko postavených ľudí často nevidia. Najšokujúcejšie na nich je však to, že ich napísal líder hnutia Sme rodina.

V polovici augusta sa meno Borisa Kollára začalo skloňovať aj v súvislosti s jeho chatom so ženou v mužskom tele. V tom čase dal síce známy multiotecko týždenníku PLUS 7 DNÍ na zverejnenie internetovej konverzácie jasný zákaz, no pár týždňov nato ju niekto predsa len vypublikoval, pričom predseda parlamentu nič nepoprel.

,,Táto osoba, príslušník LGBTI, mi proste napísala. Začal som s ňou komunikovať a bavil som sa na tom. Fakt to bola pre mňa zábava, v živote som ju nevidel a nestretol,” nedávno uviedol pre DenníkN Kollár, ktorý vraj laškovanie s Paris Nemc poňal iba ako žart. Okrem toho sa jasne vyjadril, že ho slečna kontaktovala ako prvá. Naozaj to ale bolo tak? Kontroverzná modelka, ktorá Borisovi poslala aj mnoho intímnych fotografií, tvrdí niečo iné.

,,Boris mi napísal sám od seba v roku 2015. Nikdy som mu ako prvá nenapísala ja,” Paris prezradila v rozhovore pre český portál Extra.cz, čo úspešného podnikateľa zrejme nepoteší. A hoci sa verzie účastníkov perverznej konverzácie líšia, obaja sa zhodujú aspoň v tom, že sa naživo nikdy nestretli.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Denník N, Expres.cz, Kollarjeu*yl.com | Foto: Facebook/Paris Nemc, Boris Kollár