Riadite sa horoskopom na 100 % alebo ho skôr vnímate ako zaujímavý astrologický jav? Z vlastnej skúsenosti musíme povedať, že sme skôr tá druhá skupina, no taktiež musíme uznať, že niečo na tých znameniach predsa len je! Nepochybujeme, že každá z vás sa chce vydať za toho správneho muža, a preto zistite, ktoré tri znamenia patria podľa hviezd medzi najvhodnejších partnerov pre manželstvo. V prípade, že jedného z nich už doma máte, ste šťastná žena! :)

 

Extrovertný vodnár

Vodnári sú perfektní partneri najmä z toho dôvodu, že vždy nasledujú svoje srdce a snažia sa robiť pre vzťah všetko, čo je v ich silách. Otvorenosť, čestnosť a lojálnosť – to sú ďalšie pozitívne vlastnosti vodnára okrem extrovertnosti. Značí to, že sa s ním nebudete nikdy nudiť a nebudete ho mať neustále za chrbtom.

Vodnári prejavujú nekonečnú lásku partnerke, ktorá rozumie ich potrebe slobody. Dostať ich môže byť menší problém, pretože sú veľmi silné osobnosti a vždy pracujú na dosiahnutí svojich cieľov. Keď sa vám to však napokon podarí, budete s ním veľmi šťastná.

Veľkolepý rak

Muži- raci sú veľmi láskyplní, vášniví a romantickí, čo značí oddanosť. Ak sa usadíte s rakom, vo vašom spoločnom domove bude prevládať pozitívna a zamilovaná energia. Sú skvelí rodičia, aj keď sa u nich z času na čas objaví netrpezlivosť. Prejavte mužovi v tomto znamení lásku a podporu a uvidíte, že bude ten najlepší partner, akého ste kedy mali.

Vladársky lev

Trojicu najvhodnejších mužských znamení pre manželstvo uzatvára lev. Toto znamenie je ohnivé a vyžaruje okolo seba charizmu, silu a sebadôveru. Váš život bude s levom zaujímavý, pretože exceluje v inteligencii, tvorivosti a vášni. Títo muži robia veci radi po svojom, a tak im dovoľte, aby o vás a vedľa vás bojovali. Nezabudnite ich pochváliť a zložiť im poklonu, ktorej sa dožadujú: to, čo dáte levovi, sa vám totiž vždy desaťnásobne vráti.

Zdroj: higherperspectives.com | Foto: Pixabay