Justin Timberlake má za sebou dvojročné turné “20/20 Experience”, v rámci ktorého sa predstavil aj v blízkej Viedni či Prahe. Posledný koncert absolvoval v Las Vegas a vy si ho budete môcť vychutnať v podobe filmu “Justin Timberlake + The Tennessee Kids” už 12. októbra.

Ak sa vám podarilo vidieť mega hviezdu Justina Timberlakea naživo, určite nám dáte za pravdu, že išlo o nezabudnuteľný zážitok. Zážitok však určite prinesie aj nový koncertný film “Justin Timberlake + The Tennessee Kids”, ktorý zaznamenáva posledný koncert dvojročného turné “20/20 Experience” z lasvegaskej MGM Grand Garden Arény. Chýbať v ňom určite nebudú najväčšie hity tohto multitalentovaného amerického čáva ako “Rock Your Body”, “Cry Me a River” či “Mirrorsô.

Réžia Justinovej novinky bola zverená do rúk amerického filmára Jonathana Demmeho, ktorý je podpísaný napríklad aj pod trilerom “Mlčanie jahniat” či videoklipmi Brucea Springsteena, New Order alebo The Pretenders.

Premiéru filmu si budete môcť pozrieť na Netflixe 12. októbra, avšak spoločnosť už vonku vypustila trailer. Vyzerá to tak, že nový koncertný film Justina Timberlakea bude stáť naozaj zato!

Foto: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.