Pred dvomi rokmi naše krehké duše a srdcia rozpustili animované zvieratká v rozprávke Tajný život maznáčikov, ktorá nám ukázala, čo naši miláčikovia vystrájajú, keď nie sme doma. Teraz pre vás máme dobrú správu – do kín prichádza druhé pokračovanie!

Tvorcovia obľúbených animákov Ja, zloduch, Lorax či Mimoni si pre všetkých fanúšikov ďalšej rodinnej komédie z ich dielne – Tajný život maznáčikov pripravili druhé pokračovanie. V prvej časti, ktorá naše kiná ovládla v roku 2016, sme mali možnosť sledovať príbehy rôznych zvieratiek, a to, čo stvárajú, keď ich majitelia nechajú doma bez dozoru.

Tajny zivot maznacikov

V horúcej novinke uvidíme najmä, čo majú maznáčikovia v hlave vo chvíľach, keď sa napríklad ocitnú u veterinára či v prítomnosti dieťaťa. Taktiež sa však môžeme tešiť na to, ako bude Chloe učiť bielu psiu guličku Gidget správať sa ako pravá mačka. Viac už uvidíte v traileri, ktorý vás rozhodne navnadí na to, aby ste si na túto milú rozprávku zašli do kina, pričom dátum slovenskej premiéry je 20. júna 2019.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: csfd.cz | Foto: YouTube