Celým hudobným svetom dnes otriasla nevýslovná tragédia. Chester Bennington, 41-ročný spevák jednej z najpopulárnejších kapiel súčasnosti, sa rozhodol skoncovať so svojim životom a obesil sa v súkromnej rezidencií v Los Angeles!

Napriek tomu, že bol ešte pred pár dňami videný so svojou kapelou Linkin Park v nahrávacom štúdiu, iba pred pár minútami svet obletela príšerná správa. Chester Bennington je mŕtvy! 41-ročný rodák z Arizony, manžel a otec šiestich detí Jamie (21), Isaiah (19), Draven (15), Tyler Lee (11) a Lila a Lily (7), bol pred deviatou ráno nájdený v súkromnej rezidencii v Palo Verdes Estates v Los Angeles, kde sa obesil.

Kapela Linkin Park sa dostala na výslnie so svojím debutovým albumom ,,Hybrid” ešte v roku 1999 a ich celosvetová sláva pokračovala nosičom Meteora z roku 2003. Skupina, na ktorej čele stál práve neprehliadnuteľný spevák, patrí k najúspešnejším rockovým kapelám sveta už 20 rokov. Smrť frontmana Chestera Benningtona, ktorý svojim hlasovým rozsahom opantal mnohých fanúšikov, je neuveriteľnou stratou pre celý hudobný svet. R.I.P. Chester. :(

Zdroj: The Sun | Video: YouTube | Foto: wallpaperscraft.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk