Emma Drobná patrí od účasti a výhry v speváckej šou Superstar k najobľúbenejším slovenským interpretkam. Aj keď sa až donedávna zdalo, že jej stále chýba láska, opak je pravdou. Emma Drobná totiž podľahla svojmu kolegovi z hudobnej brandže! 

22-ročná speváčka Emma Drobná, ktorá sa zviditeľnila najmä vďaka šou Superstar či Tvoja tvár znie povedome, má dôvod na úsmev. Okrem toho, že sa jej v kariére výborne darí, v rádiách neustále znie jej skladba “Smile”, pravidelne kocnertuje a rada si odskočí aj na profesionálne fotenie, kde odhalí svoju krásnu tvár a postavu. Doteraz jej však po boku chýbal partner, ktorý by ju podporoval a sprevádzal na podujatiach.

Zdá sa však, že krásna speváčka svoju lásku len dobre tajila. Jej priateľom by mal byť spevácky kolega Štěpán Urban, ktorý taktiež súťažil v poslednom ročníku Superstar. Práve on pridal na svoj Instagram fotku, na ktorej sa bozkáva s neznámou slečnou, no verným fanúšikom neuniklo, že sa až priveľmi podobá práve na Emmu. Štěpán s Emmou boli veľmi dobrými priateľmi už počas šou a vyzerá to tak, že kamarátstvo prerástlo až do lásky. Už si len musíme počkať na oficiálne vyjadrenie speváčky, no zatiaľ môžeme dvojici aspoň takto popriať všetko dobré. :-)

❤️//

Príspevok, ktorý zdieľa Štěpán Urban (@stepan.urban),

 

🦄//

Príspevok, ktorý zdieľa Štěpán Urban (@stepan.urban),

 

#midnight #goodnight

Príspevok, ktorý zdieľa emma chorchelisita drobná (@emmadrobna),

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.