Ak chlapa, tak poriadneho! Podpisy na rozvodových papieroch Angeliny Jolie a Brada Pitta ešte nestihli ani zaschnúť, no ako sa zdá, kráska herečka už zbalila hollywoodskeho kráľa premien!

Milovaný kritikmi, milovaný režisérmi a milovaný divákmi. Ako sa zdá, Angelina Jolie si vie skutočne vybrať! Podľa zahraničných médií mala herečka s najzmyselnejšími perami sveta podľahnúť hollywoodskemu kráľovi premien Johnnymu Deepovi, s ktorým sa vraj stretáva už dlhšie obdobie. Brad Pitt však nebol svojej ex-ke nič dlžný a aj keď sa v kuloároch neustále hovorí, že je z rozvodu a straty detí zlomený, objavili sa informácie, že sa často objavuje po boku sympatickej Kate Hudson. Nuž, nech je ako chce, no bez vetra sa ani lístok nepohne. :)

3 4 5 6 7 9

Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)