Kauza Plačkovej papuče na Mercedese má nečakanú dohru. Potom, čo arogantne odfajčila Slovenku, ktorá zverejnila foto jej parkovania s papučou, vracia dievčina playmejtke úder.

Zuzana Štraus Plačková sa opäť vracia do starej formy a účty si vybavuje ručne-stručne urážkami cez Instagram. Potom, ako pred pár dňami zverejnila istá Dominika jej nevhodné parkovanie, ktoré blokovalo prechod po chodníku aj pre rodiny s kočiarmi, zareagovala známa tvár z Hotela Paradise svojsky: “Tak ja by som jej len oznámila, že ja si budem parkovať ako chcem, kedy chcem. Lebo môžem si dovoliť zaplatiť odťahovku či botičku na kolese,” odkázala Dominike odvážne slová.

Dominika sa však zjavne nezľakla a playmate poslala ešte pikantnejší odkaz: “Nielenže táto osoba nevie parkovať, ona ešte nevie ani len šoférovať, absolútne sa nedokáže radiť z pruhu do pruhu, nevie, na čo je odbočovací pruh a nevie ani, že ľavý pruh sa neblokuje,” rozčúlila sa nad Zuziným šoférovaním. Celý incident zaklincovala komentom, ktorým reaguje na urážku, že je sedlaňa: “A dokonca ani nevie, že Čadca je väčšia sedlačina ako Košice. Čiže to, že ma nazvala sedláčkou, beriem s humorom.” Drsný odkaz na adresu Plačkovej nájdete v obrázkoch.

Dominika zároveň priznala, že toto nie je vôbec jej prvá skúsenosť s parkovaním extravagantnej Zuzany. Podobnú situáciu videla na vlastné oči pred približne tromi mesiacmi, keď sa Zuza vybrala do obľúbeného salónu na nechty. Podľa slov Dominiky mala totiž Zuza zaklamať, že ide dnu len na pár minút a navyše odtiaľ na svoje auto uvidí: “Nechty sa ale robia viac ako hodinu a v tom salóne, kde bola, jej ich robili v časti, kde nemala výhľad na auto,” oponuje Slovenka. Ktovie, ako a či na tieto ostré slová zareaguje samotná Zuzana.

Zdroj │ Foto: Instagram