Za posledné týždne sme vás už stihli zoznámiť s niekoľkými chytľavými skladbami tohtoročného leta, pochádzajúcimi z domácej tvorby. Avšak to, čo predstavili svetu talentovaní producenti Dlugosh a Dinelo, je z úplne iného súdka – ak by sme vám nepovedali, že ide o Slovákov, vaše tipy by určite smerovali mimo našich zemepisných šírok.

Dinelo a Dlugosh patria medzi našich najtalentovanejších producentov súčasnosti, ktorých tvorba mieša karty aj mimo územia Slovenska. Druhý spomínaný pán dokonca získal podporu od TOP svetových interpretov, ako sú Martin Garrix, The Chainsmokers či Major Lazer.

Najnovšie sa títo mladíci spojili, aby vytvorili hymnu pre najväčší slovenský festival elektronickej tanečnej hudby Sundance, ktorý otvorí svoje brány už dnes večer na Zemplínskej šírave. ,,Práca na tejto skladbe bola od úplného začiatku iba pozitívna a myslím si, že sa to odzrkadlilo aj na finálnej verzii. Neskutočne sa z tohto projektu teším a verím, že s tým ešte bude spojených veľa zážitkov,” uviedol Dlugosh.

Vokály, o ktoré sa postaral spevák z Los Angeles, dodali novej pecke s názvom Feel The Sun zahraničný nádych, pričom videoklip taktiež nepôsobí, ako by bol natočený v našej rodnej zemi. Opak je však pravdou – všetky zábery, zobrazujúce dokonalú letnú atmosféru, pochádzajú práve z okolia “slovenského mora”, kde je situovaná spomínaná hudobná akcia.

„Ako v piesni, tak aj v klipe sme sa snažili zachytiť atmosféru letného dňa v každej jeho fáze – od obedného ostrého slnka až po melancholický západ. Verím, že sa nám to podarilo a ľudia si týmto klipom zlepšia náladu aj v upršaných dňoch,” prezradil režisér a kameraman klipu v jednej osobe Peter’s Touch.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Dinelo Music | Foto: Peter’s Touch, YouTube