To, čo sa aktuálne deje na Slovensku, Zuzana Plačkovú trápiť veľmi nemusí. Už pár týždňov si totiž užíva dokonalú dovolenku v Dominikánskej republike, kde jej robí spoločnosť manžel René, asistentka Sandra a dvorný fotograf Peter. Práve on obľúbenej podnikateľke zhotovil portrét, ktorý fanúšikovia zavalili nespočetným množstvom komplimentov.

Počas minuloročnej jesene podstúpila Zuzana náročnú rekonštrukciu tváre, ktorá ju vyšla na 33 tisíc eur. Premena je naozaj badateľná, čo si možno najviac všimnúť na brunetkinej najnovšej fotografii, o ktorú sa podelila s fanúšikmi na Instagrame.

,,Život bez mihalníc,“ influencerka napísala k portrétu, na ktorom vyzerá doslova na nepoznanie. Rovnaký názor zdieľajú aj mnohí fanúšikovia, prirovnávajúci opálenú krásku s modrými očami a plnými perami k bábike či dievčatku. Našli sa i takí, ktorí v Zuzane vidia telenovelové hrdinky Esmeraldu a Emanuelu.

,,Nechápem, prečo si sa neprihlásila na Miss Slovensko, si krásna proste, nechápem tomu,“ odkázala podnikateľke jedna z jej obdivovateliek. Viac komplimentov si môžete prečítať nižšie, pričom všetci sa zhodli na jednom – milovníčke estetických zákrokov to bez umelých mihalníc svedčí oveľa viac!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana plackova

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova