Jedna z najväčších televíznych hviezd 90. rokov, kvôli ktorej boli všetci chlapi ochotní pozerať pre nich inak pomerne nezaujímavý seriál Pobrežná hliadka, sa zmenila na nepoznanie. Kde je tá kráska s extravagantným výstrihom, ktorá sa v červených plavkách predvádzala vo vlnách mora?

Darmo, roky pribúdajú každému z nás a výnimkou nie je ani dračica Pamela Anderson, ktorá v posledných rokoch čoraz častejšie využíva služby plastických chirurgov. Mnohých však blondínka prekvapila, keď sa objavila na odovzdávaní módnych cien The Fashion Awards 2017. Po výraznom líčení a hlbokom výstrihu, ktoré sú pre záchranárku z Baywatchu povestné, nezostalo ani stopy! Pôsobila skôr ako udržiavaná dáma v rokoch, ktorej prítomnosť už len tak ľahko nejakého muža nerozhodí. A vyzerala lepšie než kedykoľvek predtým!

Pamela Anderson kedysi a dnes

Pamela Anderson sa zmenila na nepoznanieThe Fashion Awards 2017 Pamela Anderson

Foto: Twitter, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford