Spevák Enrique Iglesias sa o súkromie s verejnosťou veľmi nedelí, aj preto možno mnoho fanúšikov ani netuší, že je otcom rozkošných dvojičiek. Pred pár dňami sa však krásavec pochválil svojím synčekom – pri pohľade naňho by ste ale možno ani neverili, že má gény slávneho Španiela.

Enrique Iglesias patrí medzi najväčších lámačov ženských sŕdc, ktorý je známy tým, že si sem tam s fanúšičkami neváha zaflirtovať ani na koncertoch. Preto je pre mnohých záhadou fakt, že spevák už neuveriteľných 18 rokov tvorí pár s bývalou tenistkou Annou Kurnikovovou, pričom zaľúbenci sa zoznámili na natáčaní vášnivého klipu ku skladbe Escape.

Úspešná dvojica dokonca vychováva spoločné dvojičky, ktorých príchod na svet bol 16. decembra roku 2017 pre celý svet obrovským šokom, nakoľko o blondínkinom tehotenstve do poslednej chvíle nikto ani len netušil. A tak kým Enrique brázdi po koncertoch, jeho krásna partnerka sa stará o drobcov Nicholasa a Lucy.

Práve svojím synčekom sa 44-ročný fešák pochválil na Instagrame, a to prostredníctvom roztomilého videa, na ktorom sa nedá nevšimnúť, že je malý Iglesias celý po mame. Modré očká, bledá pokožka a blond vlásky nasvedčujú tomu, že Nicholas z výzoru tmavého tatka nepodedil vôbec nič.

Enrique Iglesias

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: wallsdesk.com, Instagram/enriqueiglesias, Twitter