Dlhé vlasy, nalíčená tvár, krásna postava, dokononlé róby… a brada, ktorá Conchite Wurst vydobyla pozíciu jednej z najvýraznejších postáv v celej histórii Eurovision Song Contest a celkovo i vo svete hudby. Tomuto imidžu je však koniec, dnes by ste zarastenú speváčku absolútne nespoznali.

Nebyť Eurovision Song Contest, väčšina z nás by o Conchite Wurst, vlastným menom Thomas Neuwirth, zrejme nevedela. A hoci potom, ako v roku 2014 táto žena v mužskom tele súťaž vyhrala, veľa vody v hudobnom biznise nezamútila. Jej netradičná vizáž to však vyvážila – dnes existuje len hŕstka ľudí, ktorej nalíčená tvár s bradou nič nehovorí.

Kto by to bol povedal, že rakúsky spevák zatúži opäť raz vyzerať ako muž. Dlhá koruna krásy a výrazný make-up sú tak minulosťou, čo ale nie sú jediné kroky vedúce ku Conchitinej transformácie.

Thomas sa okrem ostrihania si vlasov a rozlúčenia sa s líčidlami rozhodol, že tmavohnedú farbu vymení za výrazný blond. Peroxid si však nenechal aplikovať len na vlasy, aj jeho obočie a brada kričia doslova až bielou farbou – zo zarastenej dámy sa stal zrazu štýlový týpek pripomínajúci albína.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/conchitawurst, feelgrafix.com, YouTube