Úspešný slovenský raper Patrik Vrbovský sa na nedostatok pozornosti rozhodne sťažovať nemôže. Len na Instagrame sleduje Rytmusa viac ako pol milióna fanúšikov, ktorí ostali z najnovšej snímky na jeho profile poriadne hotoví.

O raperovi je veľmi dobre známe, že si v živote i na hudobnej scéne razí vlastnú cestu, pričom svoje názory a postoje dokáže neraz tvrdo vyjadriť. Napriek drsnému vzhľadu má ale manžel moderátorky Jasminy Alagič dobrácke srdce a zmysel pre humor, čo dokázal aj pri nedávnom príspevku.

jasmina alagič rytmus

Rytmus si neváhal neskutočným štýlom vystreliť sám zo seba, keď sa priam zázračným spôsobom náhle zmenil na starnúceho dedka. Pri pohľade na budúceho otecka tak mnohí padali od smiechu – šedivé vlasy, sivá odrastená brada, množstvo vrások po celej tvári a k tomu ťažko definovateľný nepríčetný pohľad – je toto vôbec Patrik?!

Áno, na netradičnej fotografii sa skutočne nachádza populárny autor chytľavých hip-hopových hitov, avšak k výslednému efektu mu dopomohla moderná technika. Rytmus si totiž pomocou mobilnej aplikácie razom pridal dobrých dvadsať rokov a takto to dopadlo. :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Rytmus

Zdroj: Instagram/Rytmusking | Foto: Instagram/Rytmusking, YouTube