Vzhľad Kim Kardashian obdivuje množstvo žien i mužov z celého sveta, ktorí sa rozplývajú nad jej tvárou, vlasmi a v neposlednom rade kyprými tvarmi. Pred pár dňami ale americká módna ikona zverejnila fotku, na ktorej by ste mega slávnu Kim hľadali len márne.

Kim Kardashian môže za svoju veľkú popularitu vďačiť najmä reality šou Keeping Up with the Kardashians, ktorá pre divákov mapovala život slávneho klanu. Dnes je z 38-ročnej čiernovlásky jedna z najvplyvnejších osôb svetového šoubiznisu, udávajúca trendy v oblasti ženskej krásy.

kim kardashian

Napriek tomu sa ale nájdu mnohí, ktorí telesnú schránku manželky rapera Kanya Westa považujú za umelú, pričom jej veľký zadok neváhajú označovať slovom “nechutný”. Práve tejto skupine ľudí sa tak možno bude konečne pozdávať Kimin nedávny instagramový záber.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Hviezdička sa totiž so svojimi fanúšikmi rozhodla podeliť o snímku, na ktorej vyzerá neporovnateľne inak než dnes. A hoci si informáciu o veku nechala Kim len pre seba, je badateľné, že ide o archívnu fotografiu – známa influencerka na nej pôsobí omnoho prirodzenejšie, nemyslíte?

Kim Kardashian

Zdroj/Foto: Instagram/kimkardashian