,,Vy potrebujete mňa, ja potrebujem vás – ja vám tú sledovanosť urobím,” zneli slová Mateja Jurkoviča na kástingu do 11. série Farmy. Dnes už vieme, že Bratislavčan rozhodne netáral do vetra – nielenže sa vďaka jeho slávnej “bitke” podarilo Markíze trhnúť rekordné čísla, Matejovo meno sa stalo známym aj mimo rady fanúšikov reality šou. Napriek tomu by možno v týchto dňoch fitnessáka mnohé z vás nespoznali.

Počas domácej karantény ľudia chtiac či nechtiac experimentujú aj so svojím zaužívaným imidžom. Nakoľko sú všetky salóny, ponúkajúce skrášľovacie služby, zatvorené, starostlivosť o zovňajšok tak ostala len a len na nich.

Matej Jurkovič, ktorý sa preslávil vďaka jedenástej sérii Farmy, vložil svoju tvár “do rúk prírody” a strojčekom so žiletkami dal nateraz stopku. Počas toho, ako držal svalnatý fešák 17-dňový pôst, kedy do úst vložil iba čistú vodu, si totiž nechal narásť bradu. S novým lookom sa exfarmár ukázal vo videu, v ktorom fanúšikom spravil mini obhliadku vlastnej záhradky, kde si zadovážil dokonca sliepky! Nuž, zdá sa, že “domáce väzenie” Matejovi prospieva, čo poviete? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

View this post on Instagram

Ako rozumne využiť čas, keď nemóžme nič robiť 🤔

A post shared by @ALPHA_KELEVRA (@matej.jurkovic.official) on

 Zdroj/Foto: Instagram/matej.jurkovic.official