Fanúšikovia Jasminy Alagič, ktorých má na Instagrame viac ako 400 tisíc, sa denne kochajú jej krásnymi snímkami, takmer vždy dýchajúcimi veľkou dávkou optimizmu. Videli ste už však Rytmusovu manželku ako dievčatko? Nielenže bola v detstve poriadne rozkošná, ale vyzerala úplne rovnako ako jeden jej rodinný príslušník. :)

,,Priatelia, nominovali ste ma niektorí na jednu z tých vecí, čo tu kolujú, a táto sa týkala pridania fotky z detstva,” Jasmina pri svojom zábere z čias minulých uviedla priaznivcov do deja.

Po tom, čo kráska natrafila na tú správnu fotku, hodnú Instagramu, zistila, že na nej vyzerá ako ročný synček jej sestry Alexandry. ,,Takže som takú našla a potom som sa zasekla, že, preboha, veď ja mám dnes už dvojča!! Takže napravo je môj synovec, ktorý po mne totálne zdedil ten veľavravný nechápavý výraz,” s údivom napísala známa moderátorka.

Pri pohľade na dané snímky je jasné, že malý Elias je celá teta, ktorá mala ale približne v jeho veku dlhšie a kučeravejšie vlásky. Mimochodom, spoznali by ste ju? My vôbec! :)

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, rytmusking